Podpořte nás

Bezplatná inzerce nemovitostí www.cereal.cz je zdarma pro osobní použití i pro komerční účely. Chceme, aby tento projekt zůstal i nadále přístupný pro všechny a stále se zlepšoval.

Pokud máte Cereal.cz rádi a používáte jej často, zvažte prosím zaslání příspěvku. Zasláním příspěvku nám pomůžete udržet Cereal.cz v prvotřídní kondici a bez množství reklam.

Proč potřebujeme Vaši podporu

Možná víte, že rozvoj portálu Cereal.cz je financován z darů a osobních prostředků komunity a nadšenců. Naštěstí je okolo Cereal.cz aktivní komunita, která na jeho vývoji stále pracuje. Ale i přesto bude Cereal.cz pro dlouhodobé přežití nějaké prostředky potřebovat.

Chceme-li na portálu Cereal.cz pracovat opravdu nezávisle, potřebujeme nezanedbatelnou infrastrukturu, díky které můžou stovky tisíc uživatelů využívat inzerci nemovitostí zdarma. Pro přežití Cereal.cz a jeho další vývoj potřebujeme Vaši podporu a pomoc. Proto Vás prosíme o příspěvek. Všechny darované peníze půjdou přímo na financování vývoje a infrastruktury Cereal.cz.

Jak mohu přispět?

Veříme v principy ekonomie daru. Tento projekt je naším darem pro Vás. Rozvoj projektu Cereal.cz můžete i Vy podpořit svým finančním darem na účet č. 2900815562/2010. Na každou platbu vystavujeme řádný daňový doklad. Vaše příspěvky jsou dobrovolné a inzerce u nás není nijak podmíněna zasláním příspěvku.

Děkujeme Vám ve jménu všech inzerentů a návštevníků realitního portálu Cereal.cz.

toplisttoplist