Nápověda

Bezplatná inzerce nemovitostí www.cereal.cz je určena pro přímé zájemce a vlastníky nemovitostí, developerské společnosti, realitní makléře, realitní zprostředkovatele, realiní kanceláře a realitní distribuční systémy.

Realitní inzerát si můžete jednoduše vložit na stránce Vložit inzerát ZDARMA.

Soukromé osoby, developeři i realitní kanceláře a makléři mohou vložit neomezené množství realitních inzerátů. Inzeráty se zobrazí hned po vložení.

Ano, Cereal.cz podporuje import nemovitostí prostřednictvím realitních systémů a realitních importních/exportních můstků. Více informací naleznete na stránce Export inzerátů. Pokud byste rádi exportovali na web Cereal.cz, kontaktujte nás.

Zapomenuté heslo si můžete obnovit kliknutím na tento odkaz . Po zadání Vaší e-mailové adresy Vám pošleme e-mailem unikátní odkaz. Po kliknutí na odkaz si budete moci nastavit nové heslo.

Pokud si chcete upravit Vaše osobní údaje, které jste uvedli při registraci, navštivte po přihlášení stránku Změna osobních údajů. Na stránce Vašeho profilu si můžete změnit, jméno, příjmení, telefonní číslo a nastavit nové heslo.

Ano, je to zdarma. Pro všechny. Zdarma pro běžné občany, developery, makléře i realitní kanceláře.

Hledáte investiční příležitosti? Chcete investovat v realitách? Investujte s námi. Více informací naleznete na stránce Pro investory.

Jste realitní makléř, realitní kancelář nebo developerská společnost? Máte zájem o reklamu na realitním webu Cereal.cz? Staňte se našimi partnery a získejte další výhody. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Jste RK nebo makléři? Rádi Vám osobně představíme náš projekt a možnosti spolupráce v oblasti Vaší realitní inzerce. Náš projektový manažer Vás navštíví, navrhne způsob realizace Vašich inzerátů a provede Vás potřebnými podklady. Následně pro Vás naši programátoři vše naprogramují a nastaví. To vše zdarma.

Realitní inzertní portál Cereal.cz žije z Vašich darů a příspěvků. Tento projekt je naším darem pro Vás. Rozvoj projektu Cereal.cz můžete i Vy podpořit svým finančním darem. Více informací naleznete na stránce Darujte příspěvek.

Bezpečnost Vašich dat je pro nás velmi důležitá, proto Vaše hesla ukládáme pomocí moderní hashovací funkce bcrypt (cost 11). Naše databáze je zabezpečena tak, aby z ní nebylo možné v reálnem čase (v průběhu několika let) získat nebo enkryptovat přihlašovací údaje našich uživatelů. Více informací naleznete na stránce Podmínky užití.

toplisttoplist