Kvalitní nábytek za super ceny

dřevěné skládací obývací stěny

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

Jednoduchost

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kdykoliv k dispozici

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

Levné kuchyňské linky - kuchyňské linky levně do vaší kuchyně

Levné kuchyňské linky levně do každé domácnosti. Nejlevnější kvalitní Levné kuchyňské linky za super cenu kupte v akci online na

Obývací stěny -

Obývací stěny jsou optimálním řešením pro všechny, kdo si přejí zařídit obývák jednotným nábytkem ve stejném stylu. Jsou totiž poskládané z několika praktických komponentů, které bez obtíží pojmou všechno, co v obývacím pokoji často používáte.

Obývací stěna - levné obývací stěny - e-shop BauMax

☝ Obývací stěna - koupíte online i v prodejnách BauMax . Levné obývací stěny a moderní a sestavy - velký výběr naleznete online na Přesvědčíme Vás o tom, že náš sortiment vyniká nejen širokou nabídkou, vysokou kvalitou a dostatečným množst

Dřevěné skládací židle - skládací pohodlí

Skládací židle z masivu jsou pohodlné a velmi odolné, využíváme je na každodenní rozkládání a skládání. Vyberte si z naší nabídky takové, které se vám budou hodit na terasu, na zahradu či do vaší jídelny.

Skleněné stěny | SAPELI

Skleněné stěny. Sklo je přírodní materiál, který do vašeho interiéru přinese lehkost a nadčasový vzhled. Dokáže interiéru ponechat jeho volnost a zároveň jej rozdělit na jednotlivé funkční části.

Prosklené stěny SAPELI vás nadchnou svou velkolepostí

Prosklené stěny. Nejen v kancelářích, ale i doma oceníte optické i akustické oddělení dvou prostor. Přitom můžete zůstat v kontaktu s okolím. Prosklené stěny jsou vítaným designovým prvkem v interiéru, který přináší vzdušnost a nadčasovost.

interiérová laminátové stěny

Výroba: kování dib pro posuvné interiérové dveře (nosnost 50 a 240 kg), skládací stěny a posuvné skříňové dveře (nosnost do 30 kg Laminátové Bazény při betonovaní stěn použít ocelové sítě podle dodané dokumentace.

Obývací stěny - MIRJAN24

Moderní obývací stěny již nebývají těžkopádné jako dříve. Jejich vzhled se díky mnoha létům vývoje stal estetický a elegantní. Obývací stěny vyráběné firmou MIRJAN zaručují vysokou kvalitu, rychlé dodání a nejnižší cenu. Naše obývací stěny se vyznaču

SCONTO Nábytek - Nábytek pro bydlení, které dává smysl

SCONTO Nábytek s.r.o. je součástí německého koncernu Höffner, který patří k největším prodejcům nábytku v Evropě již od roku 1990. Jsme spolehlivý partner pro výběr nábytku pro vaše domovy.

Obývací stěny |

Obývací stěny jsou klasikou našich obýváků již po několik generací. To však neznamená, že jejich designéři nejdou s dobou – naopak. V nabídce naleznete netradiční a moderní obývací stěny, máme však kousky i pro milovníky tradice. Podobně širokou pale