Kvalitní nábytek za super ceny

čalounění na postele

Chci levně nakoupitBližší detaily

Poslední zákazník:

Jednoduchost

Nakupte si nábytek jednoduše online.

account_balance_wallet

Formu platby si vybíráte sami

Najděte pohodlí i při placení. Formu platby si vybíráte podle potřeby hotově, převodem nebo na splátky.

Kdykoliv k dispozici

Stačí najít, párkrát kliknout a vysněný nábytek je na cestě k Vám.

Postele bazar Kolín -

Vyberte si co potřebujete z 86 aktuálních inzerátů v kategorii Postele v lokalitě Kolín. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru.

Čalounictví Brno Jiří Pražák

Provádíme čalounění dveří zvukoizolační, tepelné i estetické. Vyrábíme matrace všech rozměrů s použitím různé tuhosti vnitřního materiálu. To vše na míru a dle přání zákazníka (velikost, tvar, úhel, vzhled).

Postele: moderní, manželské. Polský výrobce postelí ...

Postele vyrábíme z pečlivě volených materiálů s čalouněním: z přírodní kůže (kožené postele), eko kůže a látek v pestré škále barev. Prezentované, č alouněné postele jsou absolutní novinkou na českém trhu. Podívejte se také na naše manželské postele.

Postele bazar Praha -

Vyberte si co potřebujete z 772 aktuálních inzerátů v kategorii Postele v obci Praha. Nebo zadejte inzerát zdarma a rychle prodejte nepoužívané zboží na největším internetovém bazaru. Postele bazar Praha -

Kontinentální postele Spirit

Potahová látka čalounění je tváří Vaší postele Spirit, ve které můžeme hledat skryté významy. Barvy a struktury jsou odrazem našeho charakteru zrcadlící se v každodenním životě. U potahových látek je kladen důraz na praktičnost v podobě snadné údržby

Postele | Postele pro dospělé i dětské postele | Nábytek ...

Rozdíl mezi pohodou a nepohodou při sezení například na židli tvoří čalounění. Čalounění, jako všechny věci, prošlo dlouhým vývojem. Vylepšily se materiály i způsoby instalace, vylepšila se výdrž čalounických materiálů. Čalouněné postele patří k nejp

calouneni postele -

Čalounění konstrukce na pohovku Ason DUO / DUO-MAT 180 Nové čalounění na konstrukci rozkládací pohovky Ason DUO / DUO-MAT 180. Možnost velkého výběru potahových látek na konstukci pohovky DUO i DUO-MAT.

Kulatá postel -

Kulatá postel je jedinečná a stylová. Pobyt a spánek v ní představuje zážitek. Díky svému tvaru navíc pojme daleko více osob, odpočívat na ní může celá rodina. Kruhová lůžka se vracejí do módy.

Potahové látky | na čalounění | metráž -

Potahové látky určené k čalounění starších, ale i nových kusů nábytku jako jsou židle, lavice či sedačky.Jsou příjemné na dotyk. Měkké, ale zároveň pevné. Vybrat si můžete z velkého množství barev, vzorů a materiálů.

Čalouněné postele -

Čalouněné postele se těší velké přízni zákazníků a naleznete je i v našem pestrém sortimentu bytového nábytku. Elegantní čalouněná postel umí na první pohled zaujmout svým působivým designem a může se stát atraktivním doplňkem vašeho interiéru. Bohat